Kalite Politikamız; kaliteli ileri teknoloji ile taahhüt edilen sürede, eğitimli teknik personeller sayesinde müşteri memnuniyetine ulaşmak için sürekli iyileştirme faaliyetlerimiz ile çevremize duyarlı bir şekilde başarımızı zirveye taşımaktır.

Misyonumuz; bilgi, teknoloji ve enerji odaklı olmak, paylaşımcı, katılımcı ve bilgilendirici, çevreye duyarlı enerji tasarruflu ürünler kullanmaktır.

Firmamız  kalite sistemi çerçevesinde oluşturulan sistem sayesinde çağımızın gerektirdiği işletme standardını yakalama amacıyla Teknik Servis departmanını da bu çerçevede yapılandırmıştır. Tahahütü ve satışı yapılan her ürün firmamızın sahip olduğu TSE (HYB) belge standartlarına göre monte edilir ve yetkili teknik personelimiz tarafından çalıştırılarak kullanıcıya teslim edilir. Ürünlerin garanti süreci yetkili personelimizin tesliminden sonra başlar. Cihazlar devreye alındığı tarihten itibaren sistemimizde kayıt altına alınır ve gerekli bakım kontrolleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca bu takip sistemi ile imzalanan bakım sözleşmeleri takip edilmekte ve periyodik bakımlar zamanında yapılmaktadır. Ürün garantisinin yanı sıra, verilen hizmetler ve yedek parçalar da garanti kapsamında ele alınmaktadır. 
Klima ile ilgili bir sorununuz mu var?
Teknik ekibimiz yardımcı olabilir.

Klima ve/veya Servis hakkında bilgi alabilir veya Kurulum için yardım alabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM.

Yukarı