Firmamız 1985 yılından gelen birikimleriyle,  MITSUBISHI ELECTRIC KLİMA SİSTEMLERİ'ne bağlı yetkili bayii ve yetkili servis sözleşmemiz gereği  bir çatı altında toplanarak 2005 yılında Isıtma, soğutma, havalandırma ve klima (İklimlendirme, HVAC sistemleri ) sektöründe taahhüt hizmetleri, malzeme temini ve satış sonrası hizmet konularında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Günümüzde iklimlendirme (Isıtma-sogutma- havalandırma)kişiler için konfor olmaktan çıkıp zaruri bir ihtiyaç olmuştur. Son yıllarda artan bu talebe hizmet olarak en iyi cevap verebilecek firmaların teknik bilgi ve beceri olarak kendini sürekli geliştiren, eğitime önem veren ve işini mükemmel yapmak adına işine yatırım yapan firmalardan biri olduğumuzu düşünmekteyiz.

Bu ilkelerle yola çıkan firmamız, bireysel ve merkezi konfor klimaları, hassas kontrollü klimalar, havalandırma sistemleri, endüstriyel tip klima cihaz uygulamaları, değişken debilir soğutucu akışkanlı (VRF-VRV) sistemler, ısı geri kazanım cihazları(LOSSNAY, VAM) soğutma grupları, mekanik tesisat, konularında hizmet vermektedir.

Kuruluş yılından itibaren hizmet verdiği alanlarda bir çok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız yüksek kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

2005 Yılı itibariyle Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE-HYB)  belgesine haizdir.

Bilginize sunar, her türlü ihtiyacınızda DOĞUŞ KLİMA olarak müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu hatırlatırız..

DOĞUŞ KLİMA Servis birimi müşterisine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi benimsemiştir. Bu amaçla alanında en yetkin ilgili ve müşteri odaklı teknik personel ile söz konusu hizmetleri yüksek kalitede vermeyi hedeflemiştir. Servis hizmetlerimizin  kalitesini ve başarısını artırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü gerekli olan konularda eğitim, kurs ve gerekli sertifikalarını almışlardır.İlerleyen teknoloji doğrultusunda bu birikimi geliştirmeye devam etmektedirler. Müşterilerimize uygun teknik hizmeti en kısa zamanda uygun yedek parça ve kaliteli işçilik ile hizmetini vermektedir.

Firmamızın bakım hizmeti verdiği işler :

Merkezi Sistem Fancoiller

Santraller

Isı Geri Kazanım Cihazları

Soğutma Grupları

VRF-VRV Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

Hassas Kontrollü Klimalar

Hastane, Ameliyathane ve Hijyen Klima Santralleri

Split Klimalar

Aspiratör ve Fanlar

Merkezi Sistemler

Hava Perdeleri
Klima ile ilgili bir sorununuz mu var?
Teknik ekibimiz yardımcı olabilir.

Klima ve/veya Servis hakkında bilgi alabilir veya Kurulum için yardım alabilirsiniz.

NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM.

Yukarı